«Мавпи» провалилися у принциповому матчі проти «Києва»

«Черкаські Мавпи» — «БК Київ» — 91:97 (19:26, 19:22, 18:25, 35:24)
«М»: Кальниченко 29 оч, 7 під; Сміт 18 оч; Мур 15 оч; Михайлюк 10 оч; Бойкін 6 оч, 5 під.
«К»: Девіс 30 оч, 7 під; Бобров 15; Колмен 12, оч 11 під; 12 рп, Хамфрі 11 оч; Подолян 10.

«Черкаські Мавпи» зустрілися зі своїм конкурентом за потрапляння у зону плей-офф. На жаль, у матчі проти «Києва» черкасці не змогли здобути перемогу. Результативний поєдинок завершився успіхом гостей – 97:90.

Матч розпочався по-бойовому. Півтори хвилини цупкого захисту розмочив своїм дальнім Террі Сміт. Результативності черкаського легіонера відповіли відразу подвійним ударом Девіс та Коулмен. Ці два гравці столичних організували солідну перевагу у боротьбі на щитах. Ривок киян зупинив Андрій Кальніченко,який двічі результативно вдарив здалеку – 19:19. На жаль, останні півтори хвилини періоду значно продуктивніше провели кияни. Завдяки активності Отверченка «вовкам» вдався ривок – 7:0. Як результат, на першу перерву переможцем пішов «Київ» – 19:26.

На початку другої чверті кияни продовжили збільшувати своє відставання, після триочкового Хамфрі різниця взагалі стала вражаючою – 25:40. Лише після цього «Мавпи» включилися наздоганяти свого опонента, знову проявив активність Кальніченко, нарешті «полетіло» у Мура, який і скоротив відставання до 10-ти балів – 38:48.

На старті другої половини знову повели за собою «вовків» Девіс та Коулмен. Цей дует американців видав вражаючу статистику. Девіс здобув 30 очок та 7 підбирань, а Коулмен взагалі оформив тріпл-дабл: 12 очок, 11 підбирань та 12 передач. Вже наприкінці третього періоду лідери киян допомогли своїй команді повести майже з двадцятиочковою різницею – 71:52. Впоратися проти цього дуету під час гри «Мавпам» вдавалося лише епізодично. Як то відбулося у четвертій десятихвилинці.

Програвши три періоди, «Мавпи» кинулися навздогін супернику у четвертій десятихвилинці. Протягом цього періоду черкасці спромоглися здобути аж 35 балів, однак і цього виявилося замало. Емоційно підірвав заповнений зал «Будувельника» у важкі хвилини Святослав Михайлюк, молодий захисник «Мавп» влучив з дальньої дистанції і вдарив потужний данк через Боброва. Знову включився Кальніченко, який у цій грі встановив власний рекорд результативності – 29 очок та 7 підбирань. За хвилину та 20 секунд до завершення гри черкасці програвали з різницею у 13 очок – 90:77, та навіть попри це, черкасці створили інтригу на заключних хвилинах гри. 33 секунди знадобилося «Мавпам», аби зробити ривок – 8:0. Однак скоротити різницю в рахунку – це максимум, що вдалося зробити черкасцям у цьому поєдинку – 91:97.