Последние новости Черкасс

200 великодніх пасок із Черкас повезли сьогодні наші священики до черкащан-охоронців кордону

Із великодніми пасками із батьківщини зустрічатимуть свято черкаські солдати, що наразі перебувають у складі військових частин на кордоні із Кримом, у херсонському селі Чонгар.
Саме туди напередодні свята відправив 200 великодніх пасок генеральний директор ПАТ «Юрія» Олег Кашко, який надав і мікроавтобуси для цієї поїздки у Чонгар. Відтак, 19 квітня, із великодніми подарунками для наших військових вирушила ціла делегація від Черкаської єпархії УПЦ Київського патріархату, священик-капелан якої Олександр Шпак у великодню ніч відправить для наших вояків святкову всенощну.
- Наші хлопці там, на кордоні, повинні відчувати нашу підтримку і турботу, – переконаний генеральний директор ПАТ «Юрія» Олег Кашко. – Вони повинні бути впевнені: ми в них віримо, гордимося ними і чекаємо. Головне бажання, з яким тисячі українців звертаються до Бога напередодні великого свята – щоб у країні був мир і щоб наші хлопці повернулись із кордону живими й здоровими.

По материалам http://cknews.info/

новости черкассы

Loading...

Согласно закону Украины "Про інформаційні агентства" { Вводиться в дію Постановою ВР N 74а/95-ВР від 28.02.95, ВВР, 1995, N 13, ст. 84 } (Інформаційними агентствами згідно з цим Законом є зареєстровані як юридичні особи суб'єкти інформаційної діяльності, що діють з метою надання інформаційних послуг. ) Мы не являемся информационным агенством, а только каталогизируем новости из разных новостных источников. По вопросам можно обращаться на почту [email protected]