Последние новости Черкасс

Черкаські готелі «нахапали» зірок «з неба»

На сьогодні «зірки» більшості готелів не мають жодного фактичного підтвердження

- Підтвердити рівень якості обслуговування черкаські готелі зобов’язують зміни до законодавства, — констатує директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Ісаєнко. – Відповідна Постанова Кабміну змушує готелі до обов’язкового розміщення на фасаді знаку категорії (відповідної кількості «зірочок»). Аби підтвердити свій рівень якісного і безпечного обслуговування, готель повинен пройти сертифікацію – а цього, незважаючи на обов’язковість процедури для встановлення категорії, зробили далеко не всі черкаські готелі.
- Встановлення категорії якості та рівня обслуговування здійснюється за результатами сертифікації послуг готелю — стосовно рівня безпеки для життя і здоров’я його клієнтів, захисту їх майна, тощо, — зазначає провідний інженер, аудитор з надання послуг тимчасового розміщення (проживання) ДП «Черкасистандартметрологія» Тетяна Красноштан. – Жоден готель не має права надавати послуги із розміщення клієнтів без наявності свідоцтва про встановлення відповідної категорії. А тим більше – після нової Постанови, мета якої – надати споживачам більше інформації щодо послуг, які надаються готелями, сприяти свідомому вибору того чи іншого готелю, та підвищення якості їхніх послуг.

По материалам http://cknews.info/

новости черкассы

Loading...

Согласно закону Украины "Про інформаційні агентства" { Вводиться в дію Постановою ВР N 74а/95-ВР від 28.02.95, ВВР, 1995, N 13, ст. 84 } (Інформаційними агентствами згідно з цим Законом є зареєстровані як юридичні особи суб'єкти інформаційної діяльності, що діють з метою надання інформаційних послуг. ) Мы не являемся информационным агенством, а только каталогизируем новости из разных новостных источников. По вопросам можно обращаться на почту [email protected]