Последние новости Черкасс

Черкаським підприємцям готують спрощення процедури обчислення та сплати єдиного соціального внеску

Зміни на краще варто очікувати 22863 фізичним особам – підприємцям м. Черкаси, які на сьогодні є  платниками ЄСВ, інформує перший заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Дмитро Таран.   З ініціативою уніфікувати звітності зі сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування щодо фізичних осіб – підприємців виступило Міністерство доходів і зборів України. Таке спрощення, насамперед, відбудеться шляхом об’єднання декількох додатків звіту в одну таблицю. Так, таблиці 1, 2, 3 Додатку 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, будуть об’єднані в одну.   “Запропоноване об’єднання трьох таблиць в одну посприяє спрощенню умов ведення бізнесу та підвищить ефективність реалізації податкової реформи”, – наголосив Дмитро Таран.
Із розробленим проектом макету об`єднаної звітності можна ознайомитись на офіційному веб-порталі Міндоходів у розділі „Діяльність” (Діяльність>Взаємодія з громадськістю>Консультації з громадськістю >Громадське обговорення).
Також кожен має змогу висловити свою думку щодо такого спрощення звітності, взявши участь в опитуванні у розділі „Опитування”, розміщеному на головній сторінці порталу.   “За І квартал ц.р. фізичними особами – підприємцями було сплачено 12,8 млн.грн. єдиного соціального внеску”, – зазначив Дмитро Таран.

новости черкассы

Loading...

Согласно закону Украины "Про інформаційні агентства" { Вводиться в дію Постановою ВР N 74а/95-ВР від 28.02.95, ВВР, 1995, N 13, ст. 84 } (Інформаційними агентствами згідно з цим Законом є зареєстровані як юридичні особи суб'єкти інформаційної діяльності, що діють з метою надання інформаційних послуг. ) Мы не являемся информационным агенством, а только каталогизируем новости из разных новостных источников. По вопросам можно обращаться на почту [email protected]