Последние новости Черкасс

У Черкасах курсуватимуть автобуси за маршрутом №36 «Річковий вокзал- Вулиця Сумгаїтська»

Цього тижня виконком Черкаської міської ради  прийняв рішення «Про затвердження переліку міських автобусних маршрутів, що вносяться на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».   Зокрема, мова йде про автобусний маршрут №36 «Річковий вокзал – Вулиця Сумгаїтська», який курсуватиме вулицями: в прямому напрямку – Героїв Сталінграда, Гагаріна, Замковий узвіз, Байди Вишневецького, Шевченка, Смілянська, 30 років Перемоги, Сумгаїтська; в зворотному напрямку – Сумгаїтська, Одеська, Котовського, Ільїна, Смілянська, Шевченка, Героїв Сталінграда.
На цьому маршруті використовуватимуться міські автобуси, що відповідають вимогам стандарту з екологічної безпеки ЄВРО-4, загальною пасажиромісткістю не менше 40-50 місць з низькою підлогою в кількості 16 одиниць.
   

новости черкассы

Loading...

Согласно закону Украины "Про інформаційні агентства" { Вводиться в дію Постановою ВР N 74а/95-ВР від 28.02.95, ВВР, 1995, N 13, ст. 84 } (Інформаційними агентствами згідно з цим Законом є зареєстровані як юридичні особи суб'єкти інформаційної діяльності, що діють з метою надання інформаційних послуг. ) Мы не являемся информационным агенством, а только каталогизируем новости из разных новостных источников. По вопросам можно обращаться на почту [email protected]