Последние новости Черкасс

Підприємства міста беруть під опіку черкаських військових

57 військових – працівників черкаського міського військкомату, який наразі працює у цілодобовому режимі – взяло під постійну опіку ПАТ «Юрія».
 
– Сьогодні наш військкомат переведено на казармений стан, – констатував військовий комісар Черкаського об’єднаного міського військового комісаріату полковник Євгеній Корж. – Будь-яка підтримка та допомога  сьогодні нам вкрай важлива і необхідна.   – У цей непростий для нашої країни час ми прийняли рішення підтримати наших військових, яким наразі доводиться вести цілодобові чергування у військкоматі, – зазначив генеральний директор ПАТ «Юрія», член міського виконавчого комітету Олег Кашко. –  Починаючи із 16 квітня, ми беремо військкомат під свою постійну опіку –  і відтепер, кілька разів на тиждень,  всі його працівники будуть отримувати від нас продуктові набори –  молоко, кефір, хліб та згущене молоко. Ми переконані, що у такій складній ситуації кожен, хто може це робити, зобов’язаний допомагати країні. І особливо  важлива підтримка тим, на кому сьогодні лежить найважливіша місія – охороняти мир і спокій нашої держави.    

новости черкассы

Loading...

Согласно закону Украины "Про інформаційні агентства" { Вводиться в дію Постановою ВР N 74а/95-ВР від 28.02.95, ВВР, 1995, N 13, ст. 84 } (Інформаційними агентствами згідно з цим Законом є зареєстровані як юридичні особи суб'єкти інформаційної діяльності, що діють з метою надання інформаційних послуг. ) Мы не являемся информационным агенством, а только каталогизируем новости из разных новостных источников. По вопросам можно обращаться на почту [email protected]