Последние новости Черкасс

Координаційна рада служби у справах дітей стоїть на захисті інтересів юних черкасців

Цього тижня у Черкасах відбулося друге у нинішньому році засідання Координаційної ради служби у справах дітей Черкаської міської ради за участю освітян, представників міського центру зайнятості, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, комітетів самоорганізації населення мікрорайонів  м. Черкаси та  правоохоронних органів.
- Наші зусилля спрямовуються на посилення уваги суспільства до проблем дітей, захисту їх прав та законних інтересів, запобіганню соціального сирітства, створення умов для всебічного розвитку та виховання, забезпечення взаємодії між органами виконавчої влади, правоохоронними та адміністративними органами, причетними до долі кожної конкретної дитини, – відзначила під час відкриття засідання голова Координаційної ради – начальник служби у справах дітей Черкаської міської ради Світлана Шишлюк.
Учасники засідання заслухали та обговорили інформацію представників правоохоронних органів міста про  стан злочинності та профілактичної роботи серед дітей на території м. Черкаси за 1-й квартал 2014 року. Разом з тим Координаційна рада у справах дітей служби у справах дітей відзначила, що в місті здійснюється  комплекс організаційних та практичних заходів з удосконалення профілактичної роботи та попередження правопорушень серед дітей.  

Координаційна рада служби у справах дітей стоїть на захисті інтересів юних черкасців

 Корисною була інформація про систему виховної роботи педагогічних колективів Черкаського професійно-будівельного ліцею, Черкаського художньо-технічного коледжу та Черкаського державного бізнес-коледжу щодо роботи з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини.
- Перевірка, засвідчила рівень індивідуальної роботи з дітьми та проблеми, які в ній існують у цих закладах: — розповіла начальник сектору попередження бездоглядності дітей служби у справах дітей Анжеліка Добровольська. — Найбільша кількість відрахувань учнів у Черкаському художньо-технічного коледжу, це свідчить про те, що в навчальному закладі не функціонує соціально-психологічна служба. Наслідком відсутності психологів у закладі є те, що діти не можуть отримати необхідної психологічної підтримки і допомоги. З метою забезпечення права громадян України про здобуття повної загальної середньої освіти службою у справах дітей та управлінням освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради  у березні проведено рейд «Урок», який показав стан охоплення навчанням дітей і підлітків шкільного віку в навчальних закладах міста.
Начальник відділу захисту прав дітей служби у справах дітей Черкаської міської ради Людмила Івангородська  відмітила необхідність активізації роботи психологічних служб навчальних закладів міста щодо проведення індивідуальної діагностико-корекційної роботи з дітьми, у тому числі і з дітьми, які потрапили в складні життєві обставини.
Координаційна рада заслухала  інформацію начальника відділу опіки, піклування та усиновлення дітей служби у справах дітей Наталії Загребельної щодо роботи із захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають в КЗ «Черкаський обласний спеціалізований будинок дитини ЧОР» та КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр ЧОР». 
Крім цього, учасникам засідання Координаційної ради була надана інформація про роботу служби у справах дітей Черкаської міської ради по всім напрямках захисту прав дітей протягом 1 кварталу 2014.

новости черкассы

Loading...

Согласно закону Украины "Про інформаційні агентства" { Вводиться в дію Постановою ВР N 74а/95-ВР від 28.02.95, ВВР, 1995, N 13, ст. 84 } (Інформаційними агентствами згідно з цим Законом є зареєстровані як юридичні особи суб'єкти інформаційної діяльності, що діють з метою надання інформаційних послуг. ) Мы не являемся информационным агенством, а только каталогизируем новости из разных новостных источников. По вопросам можно обращаться на почту [email protected]