Підозрюваний у справі про теракт в Парижі здався поліції Антверпена

Безпека проведення виборів у Франції забезпечать понад 50 тисяч поліцейських і співробітників жандармерії.Чоловік, якого слідство вважає співучасником нападу на поліцейських службовців на Єлисейських полях у центрі Парижа, здався поліції Антверпена. Про це в п’ятницю, 21 квітня, повідомило бельгійське агентство Belga.

Громадянство затриманого встановлюється. За деякими даними, він є підданим Бельгії.

Після теракту на Єлисейських полях Франція повністю задіює свої сили безпеки, у тому числі елітні підрозділи. Понад 50 тисяч поліцейських і співробітників жандармерії будуть мобілізовані в найближчі дні, щоб забезпечити безпеку виборів президента країни, призначених на 23 квітня.

«Ніщо не завадить демократичного процесу»

«Ніщо не повинно перешкодити фундаментального демократичного процесу в нашій країні. Наше завдання — не піддатися страху і залякування, які могли б зіграти на руку ворогові», — зазначив прем’єр-міністр Франції Бернар Казнєв після закінчення екстреного засідання Ради з оборони і національної безпеки.

Напад на поліцейських стався ввечері 20 квітня. За попередньою інформацією, нападник відкрив по поліцейському автомобілю вогонь з автоматичної зброї. В результаті один співробітник був убитий, ще двоє отримали поранення. Злочинець діяв сам і був застрелений поліцією при спробі втечі. Правоохоронні органи повідомили, що у нього, можливо, були спільники.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Загрузка...