Малечу у черкаських садочках зігрівають пляшками з теплою водою

У зв’язку із суттєвим похолоданням вихователі у черкаських садках змушені імпровізувати, аби хоч якось зігріти малечу. Так, в одному із ДНЗ ліжка вихованців зігрівають пляшками із теплою водою. Про це у Facebook повідомляє мама шестирічного Богдана Галина Березенко, пише ВІККА

«Люди, ну це вже зовсім ні в які ворота не лізе: в дитсадку використовують.. пляшки з гарячою водою, щоб зігріти дитячі ліжечка. Чи можна було хоч на пару днів увімкнути опалення в садочках та школах, або призупинити навчання? Є ж приклади інших міст. Накипіло. І так холодно», – пише містянка.

У коментраі сайту vikka.ua директор директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин повідомляє: технічно ввімкнути опалення в навчальних закладах міста можна. Така можливість розглядалася, проте тепло у приміщеннях стане лише за кілька днів.

«Якщо сьогодні до вечора погодні умови не покращаться, завтра діти не навчатимуться. Щодо моніторингу температурного режиму, то з 53-х дитсадків у 13-ти наразі зафіксоване істотне пониження температури», – коментує ситуацію Ігор Волошин.

При цьому він додав, що у школах міста цього тижня не планують призупиняти навчання.

«По школах ситуація не є критичною, ніхто з директорів не звертався щодо потреби припинення навчання через похолодання», – зазначив чиновник.

Загрузка...