Куликов: Мартиненко не «гаманець» Яценюка, це Сеня швидше мавпочка на плечі у фотографа Мартиненко

Екс-нардеп Кирило Куликов розкрив таємницю співпраці Яценюка і Мартиненко, яка різко відрізняється від популярних і загальноприйнятих версій.

«Деякі ЗМІ вийшли із заголовком «затриманий «гаманець» Яценюка». Це не зовсім точно, швидше, зовсім не точно. Сеня — мавпочка на плечі «фотографа» Мартиненко. Я пам’ятаю 2010. Мартиненко приручав до себе Яценюка, він був з ним всюди — сидів поруч, ходив за ним, їв. Навіть, коли Сєня йшов в туалет, Коля терпляче чатував його у двері парламентської вбиральні.

Один відомий сьогодні політик і друг Мартиненко за сумісництвом, задовго до Майдану, розповів мені довірливо: Коля поставив все і зробить з Сіни президента. Але Мартиненко не «гаманець» Сіни.

Особливість Мартиненко — він «права рука» будь-якої влади всіх прем’єрів, починаючи від Ющенка, всіх всіх президентів від Кучми.. Коля постать-він стовп сьогоднішньої України.

Коля організовував схеми починаючи з Кучми і Голубченко, коли у Енергоатом зайшов порожній вексель на 1 млрд. грн. при курсі 1.8. Потім були яскраві схеми з Черновецьким — «оформлення на студентів» майже 10 тис. га землі в Києві, потім з Януковичем поставка ТВЕЛ і безподаткового ввезення нафти з Азербайджану і зараз з нинішньою владою вже весь спектр від газовидобутку до вугілля. Коля знає всіх з усіма «працював».

Якщо хоч частина «мемуарів» Мартиненко стане надбанням слідства — коридори нинішньої влади спорожніють. Але НАБУ навряд чи витягне цей процес, Коля це не тупий Насиров. Коля вийде, скоро обов’язково вийде… … Але його яскравий креатив в «Енергоатомі» не згасне і не забудеться «там» — це бізнес по-серйозніше продажу зброї та наркотиків…в Цюріху, Лондоні, Вашингтоні, Москві, Микола Володимирович Мартиненко вже в шорт-листі» — резюмував Куликов

Источник

Загрузка...