Крах судна в Чорному морі: врятованого моряка доставили в Україну. ФОТО

Врятованого моряків із затонулого у Чорному морі судна «Герої Арсеналу» доставили в Україну. Зараз моторист Костянтин Черненко знаходиться в Луганському погранотряде, звідки буде відправлений додому в Херсон. У моряка «серйозний психологічний стрес і переохолодження», повідомив в Facebook заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк, передає ДТ.

Як повідомлялося, рятувальники виявили тіла трьох загиблих моряків з «Героїв Арсеналу». Двоє з них – громадяни України.

«Упізнання тіл загиблих громадян України пройде на території Росії. Родичі загиблих, а також членів екіпажу, які до цих пір не знайдені, попереджені про це. Людям буде надана допомога у транспортуванні з території України в Росію», — розповів генеральний консул України в російському Ростові-на-Дону Віталій Москаленко, пише «ТАСС».

Нагадаємо, що активні пошуки решти моряків з потонулого судна вже припинені. Раніше повідомлялося, що в Чорному морі на відстані приблизно 14 миль від берега Криму зазнав аварії суховантаж «Герої Арсеналу» (прапор Панами). На борту судна, яке прямувало з російського порту «Азов» до Туреччини з вантажем зерна, перебували 12 осіб. Серед членів екіпажу були дев’ять українців, двоє росіян, один моряк з Грузії».


Источник

Загрузка...