Кандидат на пост глави Франції закликає припинити президентську гонку

Кандидат у президенти Франції від партії «Республіканці» Франсуа Фійон закликав на знак солідарності з жертвами нападу на Єлисейських полях призупинити кампанію з виборів глави держави.

Про це політик заявив у ході дебатів учасників президентської гонки на телеканалі France 2, передає Укрінформ.

«Я вважаю, що в тому контексті, в якому ми зараз живемо, немає місця для продовження кампанії», — наводить слова Фійона Europe 1.

Свою позицію республіканець пояснив тим, що, на його думку, кандидати на пост глави Франції зараз «повинні продемонструвати їх солідарність з поліцією», загиблими в результаті інциденту співробітником правоохоронних органів, а також всіма тими, хто ризикує життям», щоб забезпечити їх безпеку.

«І тоді ми покажемо нашу солідарність з французами, які по праву стурбовані поширенням терактів», — зазначив Фійон, додавши, що «боротьба проти ісламського тоталітаризму повинна бути основним пріоритетом наступного президента і уряду».

Як зазначає Reuters, сам республіканець після нападу на поліцейських у центрі Парижа ухвалив рішення відмовитися від запланованої ним раніше на 21 квітня передвиборної поїздки у французькі Альпи.

Источник

Загрузка...