Фірма «Тернопіль Мостобуд» надасть послуги по ремонту та експлуатації мостів Управління ЖКГ Тернопільської міськради на суму понад 1,4 млн м


03 квітня 2017 року Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міськради провело конкурс на послуги ремонту і технічного обслуговування мостів і шляхопроводів р. в Тернополі через систему електронних закупівель «Prozorro». За результатами було акцептована пропозиція ТОВ «Тернопіль Мостобуд» з сумою закупівлі понад 1,4 мільйона гривень.

Всього в аукціоні брали участь 2 компанії – ТОВ «Тернопіль Мостобуд» і ТОВ «Технобуд Центр».

За результатами конкурсу було укладено договір на послуги ремонту і технічного обслуговування мостів і шляхопроводів р. в Тернополі з ТОВ «Тернопіль Мостобуд» на суму 1 405 463 гривень.

Також, за допомогою аналітичної платформи «YouControl» —https://youcontrol.com.ua/catalog/company_details/36404316/, Громадської організації «Верховенство права» вдалося з’ясувати, що переможець торгів – ТОВ «Тернопіль Мостобуд», створене в травні 2009 року зі статутним капіталом 1 025 000,00 гривень. Головними засновниками підприємства значаться Юрій та Володимир Левковичі. Підприємство почало брати участь у закупівлях ще з жовтня 2009 року.

Вищевказаний аукціон, пройшов без видимих порушень, однак так буває далеко не завжди і у випадку якщо Ви все-таки зіткнулися з дискримінацією або порушеннями прав, закликаємо повідомляти про такі факти в Громадську організацію «Верховенство права» на електронну пошту http://verhovenstvo.com/contacts.

 

Источник

Загрузка...