Філія компанії «ЛНР» очолив колишній нардеп від Партії регіонів

Ось так ось. Єфремов сидить в СІЗО, а його справу в ЛНР живе і процвітає.

Виявляється, в ЛНР місцевий філіал ЗАТ «Внешторгсервис», яка тепер керує віджатими українськими заводами та шахтами в ЛДНР, очолив колишній український народний депутат від Партії регіонів Сергій Горохов. Мажоритарник з обойми Єфремова (обраний в 2012 році по округу №105 в Луганську).

Ось так ось. Єфремов сидить в СІЗО, а його справу в ЛНР живе і процвітає.

Сам Горохів володіє в Луганську завод трубопровідної арматури «Маршал» на паях з партнером Андрієм Дробышевским. Цікаво, що в грудні 2014 року вони перереєстрували свою компанію «Торговий дім «Маршал» у Київі, за адресою вулиця Зоологічна 4-а. Компанія зареєстрована по сей день на Андрія Дробишевського.

Хлопцям, які вкрали українські підприємства, самим зручніше все ж працювати через Україну. Адже продукція заводу йде на експорт, тому від ненависної України потрібні офіційні документи. Ну а чого б не скористатися Україною, якщо сама Україна не проти. Однією рукою воюємо, інший даємо дах ворогам.

Цікаво, що саме ЗАТ «Внешторгсервис», яке управляє віджатими заводами в ОРДЛО — це російська компанія, зареєстрована в Урус-мартанівському районі Чечні.

Взагалі, вся історія настільки прекрасна, що тут навряд чи потрібні ще якісь коментарі.

Facenews

Загрузка...