Бойовики «ДНР» мають намір достроково звільнити частину в’язнів і направити їх на військову службу, — ГУР

Звільнені будуть направлені для заміщення вакантних посад у підрозділах полку, а термін їх обов’язкового перебування на військовій службі буде дорівнювати терміну звільнення з ув’язнення.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Головного управління розвідки Міноборони.

«Командуванням 1-го АК для комплектування особовим складом 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти здійснено відбір кандидатів на дострокове звільнення з місць позбавлення волі з нагоди святкування 9 травня», — сказано в ньому.

Також повідомляється, що в з’єднаннях і частинах бойовиків зростає кількість правопорушень внаслідок погіршення морально-психологічного стану військовослужбовців.

Військовослужбовець 5-го окремої мотострілкової бригади (Макіївка) 1-го армійського корпусу (Донецьк) після конфлікту з товаришами по службі кинув пляшку з легкозаймистою рідиною у бліндаж, в якому перебували його кривдники. Бліндаж згорів, постраждалі госпіталізовані.

Крім того, на передових позиціях супротивника почастішали випадки обстрілу бойовиками власних, сусідніх позицій для перевірки пильності з подальшим звинуваченням в обстрілі сил антитерористичної операції (АТО).

Такі ж прийоми використовуються бойовиками під час пристрілки зброї.

Источник

Загрузка...